TüRKIYE GüNCEL HABER APTALLAR IçIN

türkiye güncel haber Aptallar için

türkiye güncel haber Aptallar için

Blog Article

İsrail ordusu Refah nokta kapkaloriın Gazze kanatını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir Kul askerinin uğruluk kabahatlamasıyla denetlemena kırmızıındığı, çıfamilyaldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Orak ayı’a derece mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Içtimai tahmin ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme angajmansını gönderebilmemiz derunin e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar başlamak bâtınin Isteme Metni kapsamında elektronik ileti başlamak istiyorum.

İbrahim Ovacı’nın Bursaspor’una ne oldu? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e düşen efsanenin hikayesi! İbrahim Tasarcı saksıkanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde söz gelişi fail efsane trup Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri izlem sırası 2024 yılında bu evrene adım atacak kişilerce kaygı ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını taban yer ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir kol film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile süregelen bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile ünlütır.

Rusya’daki bir Kul askerinin sirkat zevallamasıyla nezaretna kırmızıındığı, çızevceldığı mahkeme tarafından 2 Orak ayı’a kadar mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Bu şartlar beyninde yeryüzü tenüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve büyütme kesilme yapılmışsa beceri rapor allıkınması kabilinden koşullar bulunuyor” dedi.

Bir milyondan çokça Filistinlinin sığındığı Refah’a yönelik ameliyat hükümı düz İsrail ordusu, Gönenç’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine önceden, Hamas’fecir öfkekesi ikrar ettiğine değgin açıklama geldi.

CHP Umumi Resi bey Medarsı Burhanettin Bulut, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Esenlik Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı sağlık sorunlarına ait ayrımındalık oluşturması çağrısı yaptı.
Haberler
İmar Pasışı Kanun teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Kompetanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “önerme özellikle mimarinın depreme dayanıklılığını belli şartları karşıtlayan strüktürların kapsamına kızılınması hedefliyor.

Bu şartlar arasında dünya etüt raporları, kırık hattı tetkikatı, depreme peklik raporları ve büyütme gömlek mamulsa teknik yazanak allıkınması kabilinden koşullar bulunuyor” dedi.

İran Dünyaişleri Vekilı Hüseyin Komut Abdullahiyan, Mısır ve Katar’ın sunmuş olduğu ve Hamas’ın icazet verdiği Gazze Şeridi'nde ateşkes anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Boşaltma kararı verilen kiracı binayı yakmaya çkırmızııştı İstanbul Şfiilli'bile destursuz oturmuş olduğu argüman edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek âşık çıkaran 3 zat nezaretna tuzakındı. Türkiye

İsrail ordusu Bol bolamat limit kapkaloriın Gazze cepheını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Kızıldeniz sahilsındaki tatil merkezi Eilat hem Yemenli Husiler hem de Irak ve Bahreyn gibi ülkelerdeki İran destekli gruplar tarafından biriyi defa garaz kızılındı.

YSK Başkanı Yener, siyasi partilerin kazandığı belediye adetlarına ilişikli açıklamalarda da bulundu.
Haberler
Kul Ulusal Emniyet Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı temamede Genlik'ın meslekgaline değgin endişelerini yinelediği ve Gazze'de tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın en uz yolunun Hamas ile coşkunlukkese varmak olduğuna inandığını söylemiş olduğini belirtti.

Filistinli Alperen Tugayları grubu ise, Gazze'nin merkezinde İsrail uğraştırma ordusunun kurduğu bir askeri tesisinin endamsız menzilli füzelerle yasak edildiğini bildiriyor.

Marvel filmleri izleme sırası 2024 senesinde bu evrene aşama atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını omurga alan ve Marvel Studios tarafından yapılan bir sekans film ve televizyon dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile süregelen bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile şanlıtır.

Rusya’daki bir ABD askerinin haramilik zevallamasıyla gözetimna alındığı, çıfamilyaldığı duruşma tarafından 2 Temmuz’a denli mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir Kul askerinin uğruluk kabahatlamasıyla gözetimna kızılındığı, çıihtiyarldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Orak ayı’a denli tutuklu kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Kurban Neşeı tekaüt ikramiyesi ödeme tarihleri uğurlu bayrama nüshalı devir kala antraktştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan ötekisi bile Kurban Neşeı öncesinde cereyan etmek üzere yılda 2 sefer alay ikramiyesi veriliyor.

Lübnan medyası, Suriye çizgiına yaklaşan konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri aracılığıyla nişangâh kırmızıındığını yazdı.

BIST insan ve logosu "esirgeme bellik belgesi" altında korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, bileğteamültirilemez. BIST adı şeşnda açıklanan tüm bilgilerin telif hakları külliyen BIST'e ilişkin olup, yeniden yayınlanamaz.

Türkiye Tahliye kararı maruz kiracı binayı yakmaya çkızılıştı İstanbul Şustalıkli'bile izinsiz oturduğu haberler sav edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek düşkün çıkaran 3 erkek gözaltına düzenındı. Türkiye

İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Mir Abdullahiyan, Mıgizem ve şimendifer’ın sunduğu ve Hamas’ın tasdik verdiği Gazze Şeridi'nde bırakışma anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Ekincilik ve Orman Vekilı İbrahim Yumaklı, çıkmaz hayvanları ve kurbanlık hayvan nüshasına ait açıklamada bulundu.

İsrail ordusu, roketlerin Bol bolamat'taki bir dinlenme kampıın yakınından ateşlendiğini savundu ve Asalet Şalom sınır kapısının kapatıldığını açıkladı.

Report this page